Republika Kraví hora
Jméno:    Heslo:    

Vinařství Bořetice facebook Vinařství Bořetice youtube
Newsletter
PARTNEŘI
Bořetice Modré hory
AKTUALITY


* Pozvánka na Velikonoční výstavu vín do Bořetic

Pozvánka - vláda spolu s vinaři naší republiky Vás srdečně zvou na tradiční Velikonoční výstavu vín, kde ochutnáte vína místních i okolních vinařů.

Neděle 20. dubna 2014 od 09.00 do 20.00 hodin, sál KD Bořetice.


* Program : * zahájení v 09.00 hodin, * předávání cen vítězům v 11.00 hodin, * cimbálová muzika Cimballica od 13.00 do 19.00 hodin.

K jídlu bude podávána prdelačka, vepřový ovárek a jiné dobroty. Vstupné na akci je pro jednotlivce 300,-Kč a pro manželské páry 500,-Kč. V ceně je zahrnuta degustační sklenička, katalog vystavovaných vín s hodnocením, propiska a neomezená konzumace vína.

Dále zveme degustátory na hodnocení vín, které proběhne v neděli 13.dubna od 10.00 v KD Bořetice. Vína budou hodnocena stobodovým systémem.

Pozor novinka !!! Všichni šampioni budou označeni medailí Šampion výstavy a tři nejlépe ohodnocená vína v odrůdě budou označena zlatou, stříbrnou a bronzovou medailí. Tato vína bude možno zakoupit v den konání akce v předsálí kulturního domu.

Informace o akci na tel. 721 375 999 Jan Hempl - předseda vlády SSRKH anebo na e-mailu info@republikakravihora.cz.


zpět aktuality

NEJBLIŽŠÍ AKCE

REPREZENTAČNÍ PLES SSRKH

sobota 19. února 2022 od 20 hod. Sál KD Bořetice. Hraje dechová hudba. BOHATÁ TOMBOLA ZAJIŠTĚNA.

Během večera proběhne nástup vlády a prezidenta, veřejné zasedání, schvalování nových zákonů a samozřejmě nebude chybět ani nějaká ta ptáko...

více