Republika Kraví hora
Jméno:    Heslo:    

Vinařství Bořetice facebook Vinařství Bořetice youtube
Newsletter
PARTNEŘI
Bořetice Modré hory
AKTUALITY


HLÁŠENÍ KRAVIHORSKÉHO ROZHLASU

‼️ DŮLEŽITÉ INFORMACE k akci SVATOVAVŘINECKÉ NOČNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY‼️

- Zakoupené vouchery bude možné vyměnit za vstupenku (skleničku) v pátek od 18 do 20 hod a v sobotu od 15.30 do 20 hod v sídle republiky Kraví hora (bude označeno šipkami).

-  Vstupenky je možné zakoupit i na místě - pokladny budou u hlavního parkoviště a u hotelu. Cena vstupenky na místě je 1600 Kč.

- K zaparkování svého vozu prosím využijte hlavního parkoviště. Neparkujte u hotelu nebo u vinařství, pokud nejste jejich hosty.

- Stanové městečko bude k dispozici v den konání akce (ze soboty na neděli). Buďte ohleduplní a udržujte pořádek. Díky tomu jej budeme mít k dispozici i příští rok.

- V každém otevřeném sklepě bude vinař nalévat degustační vzorky svých vín. Pokud vám víno zachutná, můžete si zakoupit celou láhev. Zcela jistě ji bude mít i vychlazenou.

- Připravte si hotovost. Ne všechna vinařství mají možnost platby kartou. Bankomat je u hotelu Kraví hora nebo ve Velkých Pavlovicích nebo v Kobylí.

- Taxi služby budou k dispozici - Taxi DAŠ Velké Pavlovice nebo VINNÉ TAXI

Děkujeme za návštěvu a užijte si Svatovavřinecké otevřené sklepy. Krásné počasí a padající Perseidy domluveny. zpět aktuality